Program wyjazdu

PROGRAM NASZYCH WYJAZDÓW:

1 Dzień:

Wylot z poszczególnych lotnisk, spotkanie uczestników na lotnisku celem odbycia wspólnej podroży. Przed wylotem będzie utworzona grupa poprzez messenger gdzie będzie można się poznać i odbyć wspólną podróż, miejsca zamawiamy obok siebie przy odprawie bagażowej, przylot, transfer do hotelu i zakwaterowanie, pierwsza integracja uczestników w wyznaczonym miejscu w hotelu.

2–7 Dzień:

Spotkanie z rezydentem gdzie będą omówione wycieczki fakultatywne i podstawowe informacje od danym kraju i hotelu, odpoczynek, integracja dla chętnych wycieczki, animacje, dyskoteki, plażowanie, opalanie – wszystko na co mamy tylko ochotę!

Wycieczki do wyboru – dodatkowo płatne

Plan wyjazdu zakłada, że osoby chcące odpocząć, relaksują się korzystając z uroków wyspy, hotelu, miejsca. Natomiast osoby, które chcą zwiedzać najciekawsze miejsca wybranej destynacji, mogą aktywnie uczestniczyć w wybranych wycieczkach. Z doświadczenia wiem, że na poszczególne wycieczki zbierają się mniejsze grupy 5-10 osobowe. Staramy się jednak aby była przynajmniej jedna wycieczka w której wezmą udział wszyscy uczestnicy wyjazdu. Wycieczki są do wyboru, są też dodatkowo płatne, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich. Z programem wycieczek można zapoznać się w linkach umieszczonych w ofertach lub poprosić w korespondencji z konsultantem.

7 DZIEŃ: Pożegnanie, transfer na lotnisko, powrót do Polski

Cena zawiera: 7 noclegów w wybranym pokoju, wyżywienie HB lub all inclusive w zależności od wariantu oferty, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę rezydenta, transfer do/z hotelu, przelot na wybranej trasie + bagaż główny 20 kg + podręczny 5 kg

Cena nie zawiera: wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych

Wycieczki fakultatywne:

EGIPT Marsa Alam czytaj dalej ...

EGIPT Albatros Sands czytaj dalej ...

Albania czytaj dalej ...

KRETA czytaj dalej ...

MADERA czytaj dalej ...

TUNEZJA czytaj dalej ...

ZAKYNTHOS czytaj dalej ...