Nasze Wyjazdy dla Singli

 

DOŁĄCZ DO GRUPY SINGLI I BAW SIĘ CAŁY TYDZIEŃ !

 

Jeśli marzysz o podróżach, ale na przykład nie masz kompana – nie przejmuj się tym zupełnie!

Za każdym razem w podróż ze nami ruszają wszyscy solo, a wracają z paczką nowych znajomych, pięknych wspomnień a czasami z drugą połówką. Wraz z grupą kilku osób - organizujemy już od kilku lat podróże dla singli. Organizowaliśmy już wyprawy do: Turcji, Grecji, Meksyku, Egiptu, Dominikany, na Maderę i kilka innych.

Więcej informacji w grupie: https://www.facebook.com/groups/673826386666252

Jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych opłat za pokoje jedno-osobowe i lubisz aktywnie spędzić czas poznając nowych ludzi - zapraszamy. 

PROGRAM NASZYCH WYJAZDÓW - czytaj dalej... 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - czytaj dalej ...

JAK REZERWOWAĆ:

Wypełnij FORMULARZ REZERWACJI.  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania zadzwoń 12 3070052, 601 575587 lub napisz do mnie - Renata Ród renata@c-travel.pl z prośbą o rezerwację. Proszę o przesłanie następujących informacji: rodzaj pokoju 1 lub 2 osobowy (pokój 1 osobowy za opłatą), miasto wylotu, imię nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, tel. kontaktowy, adres mailowy. Po przesłaniu w/w danych zostanie przesłana wstępna rezerwacja miejsca.

Następnie ustalamy kto z kim jedzie oraz pozostałe kwestie organizacyjne. Wyjazd organizowany jest licencjonowane biuro podróży i objęty jest krajowym funduszem gwarancyjnym. Wystawiamy faktury VAT

RODO: W związku ze zgodą na połączenie w pokoju dwuosobowym. Dane osobowe podróżnych wymienionych w umowie będę chronione zgodnie z ustawą RODO i udostępnione wyłącznie dla współtowarzysza podróży. Tak jak to jest w przypadku umów dla dwóch osób, które podróżują ze sobą.